Jak przygotować się do wizyty?GabinetyPierwsza wizytaWizyta kontrolnaPorada żywieniowaDieta ON-LINEIndywidualna porada żywieniowa ON-LINEDIETA Z DOJAZDEM

Jak przygotować się do wizyty?

Przed pierwszą wizytą zapisz sobie swój jadłospis z kilku ostatnich dni, aby można było określić dotychczasowy sposób żywienia.
Warto zabrać ze sobą aktualne wyniki badań (morfologia, glukoza, lipidogram, TSH), jest to szczególnie istotne w przypadku osób chorych.
Jeżeli przyjmujesz leki lub suplementy diety, zanotuj nazwy oraz pory ich przyjmowania lub zabierz ze sobą ich opakowania/ulotki.

Analiza składu ciała prowadzona jest przy użyciu najwyższej jakości sprzętu medycznego InBody 120.

inbody-120-1

Działa on w oparciu o metodę bioimpedancji elektrycznej. Pomiar wskazuje zawartość tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody oraz składników mineralnych wchodzących w skład masy kostnej. Ponadto badanie obrazuje rozkład tłuszczowej i beztłuszczowej masy ciała w poszczególnych partiach ciała: ręce (prawa, lewa), nogi (prawa, lewa) oraz tułów.
Przed planowaną analizą składu ciała nie należy jeść około 3 godziny przed badaniem. Najlepiej powstrzymać się od spożywania dużych ilości napojów oraz dzień przed nie wykonywać intensywnej aktywności fizycznej.

Do badania należy przystępować z pustym pęcherzem oraz w bosych stopach. Badaniu nie mogą być poddawane kobiety w ciąży oraz osoby posiadające metalowe elementy w ciele np. stymulator serca.
Odbiór/wysyłka diety następuje po około 7 dniach ROBOCZYCH. Każdy jadłospis układany jest zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem oraz preferencjami, dlatego nie jest możliwe otrzymanie jadłospisu od razu na pierwszej wizycie.

Gabinety

Obecnie przyjmuję pacjentów w Obornikach, Poznaniu i Stęszewie:

  • Dietetyk Oborniki – JUST A FIT Galeria Młyńska Oborniki Wlkp. (środy i czwartki)
  • Dietetyk Poznań
    • Centrum Relaksu Vasco da Gaia ul. Piłsudskiego 104 ( 1 termin w miesiącu 16.00 – 20.00)
    • Mona Centrum Urody Wellness i SPA ul. Umultowska 45 (czwartki 18.00 – 21.00)
  • Dietetyk Stęszew – Instytut Zdrowia i Urody Sekret Piękna ul. Dworcowa 1 (poniedziałki 16.00-20.00)
  • Dietetyk Rogoźno – Omega Med ul. Fabryczna 7D (piątki 14.00 – 17.00)

Wizyty można umawiać przez stronę internetową, mailowo lub telefonicznie!

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, pomiar wzrostu, obwodów talii oraz bioder a także szczegółowy wywiad żywieniowy. Na podstawie uzyskanych informacji zostanie skomponowany dla Państwa jadłospis. Przed wizytą warto się zapoznać z zakładką jak przygotować się do wizyty. Jadłospis w ciągu około 7 dni roboczych zostanie przesłany do Państwa mailem lub pocztą, można też odebrać jadłospis w punkcie, w którym odbywali Państwo wizytę.

Wizyta kontrolna

Podczas tego spotkania zostanie przeprowadzona ponowna analiza składu ciała mająca na celu weryfikację skuteczności zastosowanej diety, analiza poprzedniego jadłospisu oraz jego ewentualne modyfikacje. Zebrane zostaną informacje niezbędne do przygotowania kolejnego jadłospisu.

Porada żywieniowa

Przeprowadzona zostanie analiza składu ciała oraz wywiad żywieniowy, na podstawie którego przeanalizowane zostaną dotychczasowe błędy żywieniowe. Otrzymają Państwo wskazówki dotyczące zasad prawidłowego żywienia zarówno w zdrowiu jak i chorobie. Odpowiem na nurtujące pytania dotyczące racjonalnego żywienia. Przed wizytą warto się zapoznać z zakładką jak przygotować się do wizyty

Dieta ON-LINE

Jeżeli nie mają Państwo czasu na wizytę w gabinecie zapraszam do kontaktu w formie internetowej. Osoby zainteresowane jadłospisem proszę o pobranie formularza Kwestionariusz.pdf lub Kwestionariusz.doc, wypełnienie go oraz odesłanie mailem (poradnia@diet-ta.pl). Warto również dołączyć skany lub zdjęcia aktualnych wyników badań.

Po wstępnej weryfikacji formularza otrzymają Państwo maila z danymi do uiszczenia opłaty za jadłospis zgodnie z cennikiem. Gotowa dieta z zaleceniami żywieniowymi oraz listą zakupów zostanie przesłana na Państwa adres mailowy.
Przez cały czas stosowania diety odpowiadam na wszystkie Państwa pytania dotyczące zaleceń żywieniowych lub przesłanego jadłospisu.

Jeżeli potrzebujecie konsultacji telefonicznej, za pomocą Skype czy Messengera, jak najbardziej jest taka możliwość – wystarczy zadzwonić, umówić się na godzinę i dalej spotykamy się już przed kamerką internetową! Przeprowadzamy wywiad i odpowiadam na Wasze pytania.

UWAGA!
Ważne jest, aby informacje podane w formularzu były zgodne ze stanem rzeczywistym. W przeciwnym wypadku dieta będzie nieskuteczna, a u osób chorych może prowadzić nawet do pogorszenia stanu zdrowia!!

Indywidualna porada żywieniowa ON-LINE

Jeżeli chcą Państwo uzyskać w pełni spersonalizowaną poradę żywieniową, bardzo proszę o uzupełnienie i odesłanie formularza Kwestionariusz.pdf lub Kwestionariusz.doc. Po wstępnej weryfikacji formularza otrzymają Państwo maila z danymi do uiszczenia opłaty zgodnie z cennikiem.

Po analizie przesłanych danych, wskażę Państwu popełniane błędy żywieniowe oraz podam zalecenia żywieniowe w zdrowiu i chorobie, zgodnie z wypełnionym formularzem.

DIETA Z DOJAZDEM

Istnieje możliwość wizyty domowej w promieniu 50 km od Obornik Wielkopolskich bez ponoszenia dodatkowych opłat. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą opcją, bardzo proszę o kontakt telefoniczny – ustalimy dogodny termin wizyty. Przed wizytą warto się zapoznać z zakładką jak przygotować się do wizyty

W czasie wizyty domowej pozyskane zostaną informacje takie jak podczas wizyty w gabinecie.

Zamów telefonicznie lub mailowo dietę z bezpłatnym dojazdem do domu – termin ustalany jest indywidualnie.

umów wizytę